Contacteer ons

Heb je een vraag over ons aanbod of onze vestigingen? Vul dan onderstaand formulier in. Eén van onze medewerkers neemt zo snel mogelijk met jou contact op.

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

er is altijd een Cardoen autosupermarkt in je buurt

 

car supermarket vennootschap address ondernemingsnr. telefoon email
Cardoen Antwerpen Datos nv
Boomsesteenweg 958
2610 Antwerpen
0425.303.824 03 870 75 00 antwerpen@cardoen.be
Cardoen Brugge Van Belleghem
Gaston Roelandtsstraat 7
8020 Oostkamp
0436.053.305 050 38 30 14 brugge@cardoen.be
Cardoen Charleroi Datos nv
Rue Robesse 28
6041 Charleroi
0425.303.824 071 21 23 90 charleroi@cardoen.be
Cardoen Dendermonde GAM nv
Mechelsesteenweg 35
9200 Dendermonde
0439.346.553 052 40 94 30 dendermonde@cardoen.be
Cardoen Doornik Datos nv
Chaussée de Renaix 599 (rond-point)
7540 Tournai
0425.303.824 069 77 97 50 tournai@cardoen.be
Cardoen Geel Datos nv
Van-Doornelaan 7
2440 Geel
0425.303.824 014 27 92 00 geel@cardoen.be
Cardoen Gent Datos nv
Poortakkerstraat 11
9051 Gent
0425.303.824 09 385 47 47 gent@cardoen.be
Cardoen Halle Ottomobilia bvba
Brusselsesteenweg 482
1500 Halle
0847.903.229 02 380 98 02 halle@cardoen.be
Cardoen Hasselt Datos nv
Luikersteenweg 346
3500 Hasselt
0425.303.824 011 27 84 30 hasselt@cardoen.be
Cardoen Kortrijk Car Planet bvba
Brugsesteenweg 356
8520 Kuurne
0632.541.750 056 72 54 38 kortrijk@cardoen.be
Cardoen Lier De Prijcker NV
Mechelsesteenweg 254/1
2500 Lier
0439.461.765 03 489 04 98 lier@cardoen.be
Cardoen Mons Garage Gangai
Chaussée de Binche 50
7000 Mons
0418.637.053 065 31 28 94 mons@cardoen.be
Cardoen Namen Datos nv
Chaussée de Marche 907
5100 Namur
0425.303.824 081 510 270 namur@cardoen.be
Cardoen Vilvoorde Vil-motor nv
Hendrik I-lei 247
1800 Vilvoorde
0425.111.705 02 253 53 53 vilvoorde@cardoen.be
Cardoen Zaventem Datos nv
Weiveldlaan 1
1930 Zaventem
0425.303.824 02 416 80 70 zaventem@cardoen.be
bel gratis 0800 17 023 of mail ons

je kan tot 4 auto's eenvoudig met elkaar vergelijken

sluitenmenu sluiten

je recent bekeken auto's

sluitenmenu sluiten